Відомого російського актора Михайла Єфремова було вирішено помістити під домашній арешт.

Таким чином, згідно з останніми даними, він зараз знаходиться в столиці, де повинен дати свідчення у справі про наркотики. Він проходить за програмою захисту свідків, а тому йому забезпечили особливе становище, адже у в'язниці йому було залишатися небезпечно.


У зв'язку з цим, Єфремова помістили під домашній арешт. Як і належить, на нього наділи спеціальний браслет, а також йому можна виходити на прогулянки в радіусі одного кілометра від будинку.

Він дійсно вважається цінним свідкам, оскільки завдяки показанням актора, слідчі вже ніби як вийшли на великі фігури в наркоділах. Примітно, що для того щоб забезпечити безпеку Михайлу Єфремову, офіційно він продовжує значитися на зоні в Бєлгороді, але фізично він у Москві. Виходить на вулицю, ретельно маскуючись при цьому, щоб його не впізнали.


До слова, актор Михайло Єфремов став винуватцем смертельної ДТП на Садовому кільці в центрі Москви. Прокурор просила засудити Єфремова до 11 років колонії.

Але, коли йому дали сказати своє останнє слово на суді, то він назвав такий термін "смертним вироком" для себе, а також розкаявся у скоєному. Його адвокат Ельман Пашаєв просив не позбавляти актора свободи або відправити його в колонію-поселення. В результаті Єфремов таки був засуджений до восьми років позбавлення волі у виправній колонії загального режиму.

Раніше "Hyser" писав про те, що дочка Єфремова, яка називає собі Сергієм, готова розповісти правду про батька.

Також наш портал повідомляв, що актора Вячеслав Гришечкін поплатився за їзду в п'яному вигляді.

Нагадуємо, що у мережі показали, як виглядає тюремна камера Михайла Єфремова.